Makijaż permanentny za darmo! Sprawdź gdzie!

Makijaż permanentny za darmo! Sprawdź gdzie!

Wiele kobiet marzy o makijażu permanentnym. Nic w tym dziwnego! W końcu to niesamowite udogodnienie, które pozwala nam zaoszczędzić dużo czasu, wysiłku, zmartwień oraz także pieniędzy. Często jednak bywa tak, że ceny makijaży permanentnych są – delikatnie to ujmując – poza zasięgiem wielu kobiet.

Jednak czy to oznacza, że muszą obejść się smakiem? Absolutnie nie! Istnieje bowiem jedno bardzo dobre oraz sprawdzone rozwiązanie, które gwarantuje, że będzie można wykonać sobie makijaż permanentny tanio lub… CAŁKOWICIE ZA DARMO! „Co? Darmowy makijaż permanentny? Nie wierzę!”. A jednak!

MAKIJAŻ PERMANENTNY TANIO LUB ZA DARMO!


Już objaśniam, o co chodzi. Istnieją bowiem specjalne grupy na Facebooku, które zrzeszają zarówno potencjalne klientki, jak i kosmetyczki, które poszukują modelek do zabiegów. Dzięki temu możemy bardzo tanio lub całkowicie za darmo wykonać sobie jakiś zabieg. Jednak należy tutaj uważać parę rzeczy!

Wiele bowiem znajdujących się w takich grupach kosmetyczek lub linergistek, to osoby początkujące, a więc istnieje spore ryzyko, że nie będziemy do końca zadowolone z efektu końcowego, który nam one zaserwują. Świadoma tego faktu, postanowiłam stworzyć zupełnie nową grupę, która będzie w całości pod moją opieką oraz w niedalekiej przyszłości będzie zrzeszać jedynie sprawdzone linergistki z wieloletnim doświadczeniem. Ponadto jest to jedyna grupa na terenie Małopolski, która skupia się jedynie na zabiegach makijażu permanentnego.

Jeśli zatem marzysz o tanich lub być może całkowicie darmowych brwiach, ustach lub kreskach permanentnych to koniecznie zapisz się do grupy, do której link podaję poniżej. Tylko w niej będziesz miała pewność, że promocyjny zabieg zostanie wykonany przez linergistkę z dużym doświadczeniem, stosownym wykształceniem oraz bogatym portfolio.

KLIKNIJ W OBRAZEK

darmowy makijaż permanentny

To tyle na dzisiaj i do zobaczenia przy okazji kolejnych wpisów! 

Zachęcam także do kontaktowania się ze mną, w celu bookowania terminów na właśnie makijaż permanentny.

Aby sprawdzić resztę moich prac, wystarczy, że klikniesz w TEN LINK. Znajduje się tam całkiem sporo zdjęć moich ostatnich zabiegów 🙂

KONTAKT

Można to robić telefonicznie: 692 247 838

Lub pisać do mnie poprzez wiadomość prywatną na Facebooku! Aby to zrobić, KLIKNIJ W TEN LINK! 

To już wszystko na dzisiaj! Do zobaczenia przy okazji następnego artykułu lub u mnie w gabinecie 😉

Kraków, ul. Długa 6

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.