Niesamowity efekt makijażu permanentnego – ZOBACZ ZDJĘCIA!

Niesamowity efekt makijażu permanentnego – ZOBACZ ZDJĘCIA!

Makijaż permanentny – jakie daje efekty?

Jako linergistka z wieloletnim doświadczeniem w swojej pracy spotykam się z różnymi przypadkami. Przez ponad 10 lat mojej pracy zobaczyłam już praktycznie wszystko. Jednak dopiero od niedawna postanowiłam się niektórymi efektami mojej pracy dzielić nieco szerzej! Ponadto już od dłuższego czasu po mojej głowie chodził pomysł, by niektóre z wykonanych przeze mnie prac omawiać w nieco szerszym kontekście.
makijaż

Często przykładowo zarzuca się linergistkom, że „makijaż permanentny służy do zakłamywania rzeczywistości!”. Ja z tymi słowami kompletnie się nie zgadzam. Filozofią, która mi zawsze przyświecała było to, aby być niczym sprawny konserwator, który jedynie wypełnia luki, sprawiające, że obraz nie jest kompletny. I dokładnie tym w istocie ma być makijaż permanentny. Przecież każda kobieta jest piękna, czyż nie? Jednak różne sytuacje lub chociażby uwarunkowania genetyczne powodują że, pewne elementy naszej urody nie są takie, jakie byśmy chcieli. W końcu sama jestem kobietą i sama zdaje sobie sprawę, że mam kilka cech wyglądu, które mogłabym delikatnie poprawić.

Przykładowo. Jakiś czas temu zawitała do mnie piękna, dojrzała pani, o wręcz hipnotyzującym spojrzeniu. Jednak jak sama mówiła, przeszkadzało jej to, że jej brwi nie są odpowiednio zarysowane. Wystarczył jeden zabieg makijażu permanentnego, aby sprawić, że jej spojrzenie stało się jeszcze bardziej głębokie!

Poniżej zdjęcia:

makijaż permanentny efekty

Po samym zabiegu wyżej wspomniana pani nie potrafiła ukryć radości, widząc jak bardzo udało się poprawić to, o czym już tak długo marzyła, a ja sama stałam się beneficjentką największej nagrody jaka może spotkać każdą linergistkę. Łez wzruszenia po udanym zabiegu, ze strony najszczęśliwszej na świecie klientki.

Makijaż permanentny zatem to nie tylko piękny dodatek. To także sposób, by odzyskać pewność siebie oraz nadać buzi zupełnie nowego wyrazu. Zdjęcia, które zaprezentowałam wyżej są tego najlepszym dowodem. Można mieć bardzo rzadkie lub tak jasne, że aż prawie niewidoczne brwi i dzięki makijażowi permanentnemu przywrócić ich dawny blask.

Kolejna historia, jest jeszcze ciekawsza!

Parę lat temu w skromnych progach mojego gabinetu zjawiła się Pani, która na skutek wypadku nabawiła się blizny na jednej z brwi. Doprowadziła ona do przerwania naturalnej lini włosa, przez co moja klientka nie czuła się wystarczająco pewnie. Makijaż permanentny sprawił, że część blizny na powiece stała się kompletnie niewidoczna. Ponadto udało się zamaskować braki w lini włosa, a moja klientka wyszła z gabinetu szczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej.

POLUB MOJĄ STRONĘ NA FACEBOOKU I DOWIADUJ SIĘ PIERWSZA O WSZELKICH PROMOCJACH I NOWOŚCIACH:

Takich przykładów w swojej ponad 10 letniej karierze linergistki miała całe multum i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ukryć pewne niedoskonałości.

Poniżej zdjęcie klientki, o której wspominam:

makijaż permanentny efekty

Zatem drogie panie! Nie dajcie sobie wmówić, że makijaż permanentny służy jedynie do tego, by nadawać teatralnego wyglądu! Jeśli trafi się na odpowiednią linergistkę, to można w bardzo delikatny i subtelny sposób sprawić, że staniecie się jeszcze piękniejsze!

To tyle na dzisiaj i do zobaczenia przy okazji kolejnych wpisów!

MAKIJAŻ PERMANENTNY EFEKTY

Aby sprawdzić resztę moich prac, wystarczy, że klikniesz w TEN LINK. Znajduje się tam całkiem sporo zdjęć moich ostatnich zabiegów 🙂

Zachęcam także do kontaktowania się ze mną, w celu bookowania terminów na właśnie makijaż permanentny.

KONTAKT

Można to robić telefonicznie: 692 247 838

Lub pisać do mnie poprzez wiadomość prywatną na Facebooku! Aby to zrobić, KLIKNIJ W TEN LINK! 

To już wszystko na dzisiaj! Do zobaczenia przy okazji następnego artykułu lub u mnie w gabinecie 😉

Kraków, ul. Długa 6

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.