Czy makijaż permanentny boli?

Czy makijaż permanentny boli?

Bardzo często spotykam się z pytaniem…

CZY MAKIJAŻ PERMANENTNY BOLI?

Ileż to razy w swojej karierze czytałam wiadomości od swoich klientek, które dopiero decydowały się na makijaż permanentny, o treści: „czy makijaż permanentny ust boli?” lub „czy makijaż permanentny brwi jest bolesny?”. Dlatego też postanowiłam stworzyć ten wpis! Aby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości!

Zatem:

„Czy makijaż permanentny boli?”.

Cóż… to zależy. Przede wszystkim zdarza się tak, że linergistka, która go wykonuje jest po prostu niedoświadczona. Niezależnie czy jest to makijaż permanentny brwi, czy makijaż permanentny ust, czy może też kresek, makijaż permanentny może być bolesny. Dlatego w pierwszej kolejności należy sprawdzać opinie dotyczące danej linergistki. Pisałam o tym więcej w TYM TEKŚCIE (kliknij w link!). Jednak drogie panie, uspokajam: jest to praktycznie jedyna sytuacja, w której makijaż permanentny może okazać się bolesny.

MAKIJAŻ PERMANENTNY – ZNIECZULENIE

Podczas wykonywania makijażu permanentnego, linergistka, która wykonuje tą czynność, używa znieczulenia. Sprawia ono, że sam zabieg staje się praktycznie niewyczuwalny podczas wykonywania go.

Sama w swojej wieloletniej karierze miałam sytuacje, gdy moje klientki, podczas zabiegu potrafiły zasnąć. Wszystko jest więc do wypracowania i jeśli nie traficie na linergistkę, która ma złe opinie w internecie, to możecie śmiało przestać się martwić. Wasze piękne brewki, usta czy powieki wcale nie będą okupione cierpieniem.

Zatem bez obaw:

MAKIJAŻ PERMANENTNY PRAWIE ZAWSZE JEST BEZBOLESNY

Jeśli zadbasz tylko o to, by trafić do sprawdzonej linergistki, z wieloletnim doświadczeniem, to o nic nie będziesz musiała się obawiać. Jedyne, co możesz odczuć podczas pigmentacji – w zależności od tego, jak bardzo jesteś wrażliwa – to lekki dyskomfort. Ale i to nie jest czymś, co zawsze się pojawia podczas pigmentacji.

OBEJRZYJ MOJE PRACE:

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć? Kliknij w TEN LINK, aby zobaczyć więcej przykładów moich prac! Dodatkowo zapraszam Cię na mojego Facebooka! Zostaw tam swojego like’a, a będziemy w kontakcie! Możesz tam także sprawdzić więcej EFEKTÓW PRZED I PO.

TAGI: Makijaż permanentny brwi kraków, brwi permanetne kraków, usta permanentne kraków, kreski permanentne kraków, makijaż permanentny ust kraków

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.