PORTFOLIO

Home / PORTFOLIO

Makijaż permanentny efekty – SPRAWDŹ ZDJĘCIA PRZED I PO!

Z makijażem permanentnym do czynienia mam od ponad 10 lat. W swojej pracy zetknęłam się z każdym typem skóry i – używając kolokwialnego języka – mogę stwierdzić, że na makijażu permanentnym zjadłam wręcz zęby.

Galeria, którą publikuję poniżej przedstawia moje prace z zakresu: makijaż permanentny ust, makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny powiek! Głęboko wierzę w to, że te parędziesiąt zdjęć utwierdzi Cię w przekonaniu, że jeśli chcesz wykonać sobie makijaż permanentny brwi, ust czy powiek w Krakowie, to wybranie mojej osoby, jako linergistki, która tego zadania się podejmie, będzie najbardziej odpowiednim posunięciem.

Dodatkowo zapraszam Cię na mojego Facebooka! Zostaw tam swojego like’a, a będziemy w kontakcie! Możesz tam także sprawdzić więcej EFEKTÓW PRZED I PO.

Kliknij w ZDJĘCIE, aby POWIĘKSZYĆ!

Dzięki przyjaznej atmosferze nie tylko poddasz się wybranemu zabiegowi, ale także skutecznie się zrelaksujesz. Misją, która mi przyświeca jest nie tylko dbanie o Twój atrakcyjny wygląd, ale także o dobre samopoczucie. Gwarantuję, że próg drzwi wyjściowych przekroczysz z uśmiechem na twarzy!

Makijaż permanentny? Wybierz profesjonalistę!

W swojej pracy dbam nie tylko o komfort klientek, ale także o wysoką jakość usług. Dlatego też pracuję na najlepszych barwnika. Te, nawet z najwyższej półki, nie znaczą jednak nic bez umiejętności, dlatego też stale podnoszę swoje kompetencje. Wszystko po to, by być na bieżąco z trendami i nowymi technikami związanymi ze sztuką dbania o urodę. Ukończone studia, lata doświadczenia, szkolenia oraz zdobyte dzięki nim certyfikaty stanowią nieodparty dowód na to, że w swoim gabinecie świadczę usługi, które stanowią źródło satysfakcji wśród moich klientek.

Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientek, które miały okazję sprawdzić moje umiejętności na przestrzeni ostatnich 10 lat. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się podczas szkoleń. Spod moich skrzydeł wyszło wiele podopiecznych, które odnoszą sukcesy w branży beauty.

TAGI: Makijaż permanentny efekty, makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust, makijaż permanentny kraków, makijaż permanentny brwi kraków, makijaż permanentny ust kraków, makijaż permanentny kreski kraków, makijaż permanentny powiek kraków