Makijaż permanentny Kraków – gdzie zrobić?

Makijaż permanentny Kraków – gdzie zrobić?

Zapewne skoro trafiłaś już na ten wpis, to zdarzyło Ci się wpisać w wyszukiwarkę Google, frazy takie jak: „Makijaż permanentny Kraków – gdzie zrobić?”, „brwi permanentne Kraków” lub „usta permanentne Kraków” albo jeszcze inaczej: „najlepszy makijaż permanentny Kraków”.

Cóż, nie ma w tym nic dziwnego! W końcu każdy szuka tego idealnego miejsca, w którym będzie mógł wykonać sobie swój wymarzony makijaż permanentny. Tak się składa, że sama jestem z Krakowa! Ale spokojnie: nie będę Cię tutaj nachalnie nakłaniać do wykonania sobie tego zabiegu w moim gabinecie. Myślę, że moje prace bronią się i nie potrzebuję do tego żadnych specjalnych sztuczek.

Dlatego – idąc trochę pod prąd – postanowiłam przygotować dla Ciebie specjalną listę warunków, które powinny być spełnione, by można było zaufać linergistce, u której chciałabyś wykonać sobie makijaż permanentny brwi, ust czy powiek. Niekoniecznie w Krakowie. To jak? Zaczynamy?

Po pierwsze:


PORTFOLIO: „CZY CHCIAŁABYŚ MIEĆ TAKI MAKIJAŻ PERMANENTNY?”

Niby banał, ale odnoszę wrażenie, że bardzo dużo osób, skuszona niską ceną, zapomina o tym, by uważnie przyjrzeć się pracom, które dana linergistka ma w swoim portfolio. Bo przecież tak łatwo jest wpisać „makijaż permanenentny kraków” w wyszukiwarkę i znaleźć po prostu kogoś kto oferuje najniższą cenę. A później niestety jest płacz i zgrzytanie zębów.
A skoro już o cenie mowa…


CENA: „CZY TEN MAKIJAŻ PERMANENTNY, NIE JEST ZBYT TANI?”

To kolejny z elementów, na który należy zwrócić uwagę. Jeśli cena za makijaż permanentny brwi, kresek czy ust jest zbyt niska. Zwłaszcza w takim mieście, jak Kraków, to należy zwiększyć czujność. Jeśli ktoś oferuje Ci usta lub brwi permanentne w kwocie np. 300 lub 400 zł, to możesz być pewna, że ten ktoś albo robi tzw. „masówkę” i nie liczy się z jakością, albo zwyczajnie nie ma w tej materii doświadczenia. Oczywiście: mogą zdarzyć się sytuacje, gdy ktoś, kto życzy sobie nawet i 1200 zł za usługę jaką jest makijaż permanentny brwi. I taka osoba również może być partaczem. I taką a cenę wziął sobie z kosmosu. Jednak jest to zdecydowanie mniej prawdopodobne, niż wyżej wspomniana sytuacja. Niestety jednak należy mieć też na uwadze fakt, że czasy nieco się zmieniły. Gabinetów jest coraz więcej, a i bardziej doświadczone linergistki delikatnie schodzą z cen.

„MAKIJAŻ PERMANENTNY – GDZIE ZROBIĆ?” TAM, GDZIE CENA NIE JEST PODEJRZANIE NISKA!

Jednak pamiętaj: gdy cena jest za niska, powinnaś do takiej oferty podchodzić z odpowiednim dystansem. Dlatego powtórzę to jeszcze raz: Makijaż permanentny brwi, kresek czy ust, zwłaszcza w dużych miastach, jak Kraków, jeśli wykonywany jest przez linergistkę z dużym doświadczeniem, nigdy nie będzie zbyt tani.

OPINIE: „CZY INNI POLECAJĄ WYKONANIE SOBIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO U TEJ LINERGISTKI?”

Kolejną kluczową kwestią, w sytuacji gdy chcesz wykonać sobie makijaż permanentny brwi, ust lub powiek, są opinie! Może zdarzyć się tak, że cena będzie odpowiednia, przykładowe prace będą piękną laurką, a ty zdecydujesz się na wykonanie makijażu permanentnego właśnie u tej linergistki. I nagle pojawia się jakiś problem. Twoje brwi się odbarwiają lub barwnik osadza się niezbyt satysfakcjonująco. Albo pojawia się jedna z miliona losowych sytuacji, które mogą mieć miejsce, po wykonaniu sobie zabiegu makijażu permanentnego. Próbujesz skontaktować się z linergistką, a ta Cię zbywa. Myślisz sobie: „Hej! Przecież wszystko miało być okej! Jej prace wyglądają świetnie, cena także nie była podejrzanie niska… o co chodzi?”. I wtedy zaczynasz przeglądać opinie. Dowiadujesz się z nich, że wybrana przez Ciebie linergistka ma tragiczny feedback dotyczący podejścia do klienta, zwłaszcza gdy ten jest już po zabiegu. Rozumiesz do czego zmierzam?

SPRAWDZAJ OPINIE O MAKIJAŻU PERMANENTNYM!

Zanim wybierzesz swoją linergistkę, zapoznaj się z opiniami na jej temat w internecie! Przytoczona przeze mnie sytuacja to jeden z wielu scenariuszy, których możesz uniknąć, jeśli tylko sprawdzisz w sieci co piszą na jej temat inni klienci.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI, UST ORAZ POWIEK – MOJE PRZYKŁADOWE PRACE:


Chcesz zobaczyć więcej zdjęć? Kliknij w TEN LINK, aby zobaczyć więcej przykładów moich prac! Dodatkowo zapraszam Cię na mojego Facebooka! Zostaw tam swojego like’a, a będziemy w kontakcie! Możesz tam także sprawdzić więcej EFEKTÓW PRZED I PO.

ZATEM GDZIE ZROBIĆ SOBIE MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Cóż, zdaję sobie, że jedynie lekko liznęłam tematu tego wszystkiego, na co należy zwracać uwagę przy wyborze przyszłej linergistki, która zajmie się naszą twarzą. Uważam jednak, że zwróciłam uwagę na parę najbardziej istotnych kwestii i ufam, że dzięki temu pomogłam wielu z Was. Być może w przyszłości tą listę rozszerzę, by jeszcze lepiej przestrzec Was przed niewłaściwymi wyborami!

Na dzisiaj się jednak z Wami żegnam i mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce, przy okazji kolejnego artykułu na moim blogu!

Kocham Was!

TAGI: Makijaż permanentny brwi kraków, brwi permanetne kraków, usta permanentne kraków, kreski permanentne kraków, makijaż permanentny ust kraków

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.